O nas

Tribal Hafla początkowo była lokalną imprezą z pokazami tańca,  by szybko ewoluować w duże wydarzenie, gromadzące wszystkich czołowych reprezentantów tego stylu, działających na terenie Warszawy i całej Polski. Projekt artystyczny Tribal Hafla skupia osoby zaangażowane w promowanie tańca tribal bellydance. Zależy nam na integracji środowiska tanecznego i na przybliżeniu szerokiej publiczności tej widowiskowej sztuki, jaką jest tribal bellydance.

A oto informacje o nas:

Dominika Suchecka

Dominika Suchecka jest znaną warszawską instruktorką tańca orientalnego, oraz jedną z prekursorek stylu Tribal Fusion w Polsce. Jedna z założycielek zespołu Bellycious. W roku 2011 ukończyła kurs instruktorski w Berlinie pod okiem Beaty i Choracio Cifuentes, przez których została również zaproszona do udziału w międzynarodowej grupie tanecznej CATT-Company. Podwójna zwyciężczyni Nova Orient Festival 2012 (kat. professional raks sharki oraz tribal) oraz Oriental Fantasy 2012 w Berlinie, również w obu kategoriach, a także laureatka drugiego miejsce na Euro Raks Festival 2012 w kategorii professional raks sharki. Obecnie uczy tańca orientalnego i Tribal Fusion w Warszawie oraz jest zapraszana na warsztaty i festiwale taneczne w Polsce i za granicą (Ryga/Łotwa w 2012 r., Miami/USA, Hannover/Niemcy, Helsinki/Finladia, Berlin/Niemcy w 2013 r.). Poza tańcem, jej pasją jest zdrowy styl życia i odżywiania. Obecnie robi doktorat na kierunku Żywienie Człowieka.

 

Agata Zakrzewska

Agata Zakrzewska to wszechstronna, wielokrotnie nagradzana w konkursach tancerka, choreografka i instruktorka ATSu®, tribal fusion i tańca orientalnego. Siostrzane Studio FatChanceBellydance®, certyfikowana nauczycielka ATS®. Absolwentka prestiżowego kursu instruktorskiego CATT w Berlinie, członkini międzynarodowego zespołu CATT Company, złożonego z wybranych absolwentek szkolenia. Była pierwszą w Warszawie instruktorką prowadzącą zajęcia z ATSu w stylu FCBD – jej działania przyczyniły się do popularyzowania ATSu® w Warszawie i do powstania kolejnych grup tancerek. Prowadzi liczne warsztaty na terenie całej Polski i za granicą (Berlin, Hanower). Studiuje choreografię na Akademii Muzycznej w Łodzi. Współtworzy zespoły Flames of Bellydance i The Siren Society. Prowadzi Szkołę Tańca Hamsa – jedną z największych w Polsce szkół specjalizujących się w różnych stylach tańca orientalnego.

Ma na koncie liczne sukcesy w konkursach w Polsce i za granicą, m. in.:

> I miejsce w kategorii oriental solo professional na Summer Festival w Berlinie (lipiec 2014)
> II miejsce w kategorii tribal solo na Summer Festival w Berlinie (sierpień 2012)
> II miejsce w kategorii tribal professional na Let’s Dance Festival w Pradze (lipiec 2012)
> I miejsce w kategorii folklor, II miejsce w kategorii tribal fusion professional, III miejsce w kategorii klasyczny taniec orientalny professional oraz nagroda GRAND PRIX na festiwalu Nova Orient (kwiecień 2012)
> III miejsce w konkursie Golden Era Style na Egyptian Fever Festival (listopad 2011)
> II miejsca w dwóch kategoriach: oriental solo semi-professional oraz oriental solo professional na Summer Festival w Berlinie (wrzesień 2011).